shapka

Par uzņēmumu

SIA "P un K"

Darbojoties no 1999 gada SIA "P un K" ir uzkrājusi pietiekamu pieredzi, lai pozicionētu sevi kā uzticamu partneri ,kas savu darbu veic kvalitatīvi. Šobrīd mūsu rīcībā ir autoparks , kurš sastāv no 26 automašīnām ar tentiem , kuru tilpums sastāda 92 m3.
Visi transporta līdzekļi apgādāti ar GPS sekošanas sistēmu un tiem ir atļauja pārvadāt bīstamas kravas (ADR)

  Priekšrocības sadarbojoties ar mūsu kompāniju:
 • Darbības virziens
  Uzņēmumu, organizāciju un iestāžu transporta ekspedicionāla apkalpošana. Kravu piegāde ar autotransportu Krievijas, NVS, Austrumu un Rietumeiropas valstu teritorijās. Apmaiņas dokumentācijas, racionālu maršrutu un kravu plūsmas shēmu izstrādāšana. Kravu piegādes ar autotransportu organizēšana. Kravas piegādes ar autotransportu izdevumu optimizēsana klientam.
 • Unikālas iespējas
  Ritošā sastāva spektrs. Kravu piegādi veicam ar konteineriem ,kuru celtspēja ir 10-20tonnas (izotermiskais,standartais, Reefer konteineris ,Open Top konteineris ),tenti ar 9-120m3 tilpumu. Speciālais transports - zema rāmja platformas , kas paredzētas negabarīta (augstums , platums , svars ) kravas pārvadāšanai.
 • Kvalificēts personāls
  Uzņēmuma vadībai un speciālistiem ir liela praktiska pieredze , visi ir komunikabli un pretimānkoši cilvēki , tādēļ sadarbība ir vienkārša un patīkama jebkuram klientam. Kopējā informācijas sistēma ļauj katram darbiniekam kompetenti atrisināt visus radušos jautājumus , precīzi noteikt pārvadājumu organizēšanas iespējas un termiņus , lai maksimāli apmierinātu klienta vēlmes.
 • Noteiktība it visur
  Mēs pieliekam visus spēkus, lai precīzi un kvalitatīvi izpildītu visas saistības. Strādājam pamatojoties uz transporta -ekspedīcijas apkalpošanas līgumiem un pieteikumiem par katru atsevišķu pārvadājumu. Esam atbildīgi par kravas saglabāšanu no tās pieņemšanas, līdz piegādes brīdim kravas saņēmējam.
 • Steidzams pasūtījums
  Operatīvi izpildīsim jūsu pasūtījumu.To visu veicina kvalitatīvi telefonsakari , ON-line ICQ sazinašanās,SKYPE,mobilie telefonsakari. Esam gatavi atbildēt uz jebkuru jūsu jautājumu visu diennakti.
 • Cenu politika
  Mums ir iespējas piedāvāt izdevīgas cenu likmes kā jauniem , tā arī pastāvīgiem klientiem. Klientam , kurš veic priekšapmaksu , piešķiram papildus atlaides. Individuāla cenu noteikšana.
 • Grāmatvedības uzskaite
  Maksa par sniegtajiem pakalpojumiem tiek veikta uz mūsu norēķinu kontu un ietver sevī PVN 22%. Klients saņem pilnu dokumentu paketi: faktūru-rēķinu, aktu par izpildīto darbu, saskaņojumu par tarifiem un likmēm , preču transporta pavadzīmi ( TTH,CMR ) ko atzīmējis kravas saņēmējs.


Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jautājumiem , kas saistīti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, palīdzēsim izvēlēties piemērotāko transportu jūsu kravai , nogādāsim līdz vajadzīgajam punktam , bet mūsu partneri palīdzēs tikt skaidrībā par muitas niancēm un apdrošinās jūsu kravu.

Mūsu pieredze , zināšanas un iespējas – jūsu rīcībā!