shapka

Pakalpojumi

SIA P un K piedāvā:
Autopārvadājumi

Kravas pārvadajumi, kravas piegāde ir visai daudzveidīgs pakalpojumu veids un tas var būt pieprasīts visdažādākajās situācijās, piemēram veikt pārcelšanos uz jaunu ofisu, nelielas kravas piegāde uz blakus esošu pilsētu , vai arī jāsūta preci ar kravas mašīnu uz citu regionu, šos uzdevumus operatīvi un par saprātīgu cenu jums palīdzēs veikt kravas pārvadājumi.

Tāpat arī starptautiskie kravas pārvadājumi uz vidējiem attālumiem ir vislabākā alternatīva. Tāds pārvadajumu veids ir ērts ar salīdzinoši vienkāršu un ātru iekraušanas procedūru, kā arī ar iespēju izvēlēties transporta līdzekļa veidu atbilstoši kravas īpatnībām. Bez tam ,dažos kravas pārvadājumu gadījumos tas ir vienīgais veids kā piegādāt kravu bez tās pārkraušanas, jo ne visi dzīvojamie punkti ir savienoti savā starpā ar dzelzceļu, jūras vai avio ceļiem. Lielie pārvadātāji garantē saviem klientiem kravas saglabāšanu piegādes procesā , kā arī pieņemamas cenas un labu operativitāti.

Taču dažos gadījumos kravu pārvadātāji var konkurēt ne tikai ar pārvadājumiem uz nelielām un vidējām distancēm. Pat tad, ja jums ir nepieciešams piegādāt kravu uz lieliem attālumiem,dažos gadījumos autopārvadājumi ir izdevīgāki par dzelzceļa pārvadājumiem. Pirmkārt tādēļ ,ka veicot autopārvadājumus atkrīt nepieciešamība veikt preces pārkraušanas un šķirošanas procedūras, un tieši tādēļ piegade tiek veikta operatīvi. Otrkārt- ne vienmēr ir iespējama kravas piegāde uz pasūtītāja objektu bez citu transporta līdzekļu izmantošanas, savukārt autopārvadājumi ļauj veikt kravas piegādi tieši "līdz pasūtītāja durvīm".

Šodien autopārvadājumi ir pieprasīti visdažādākajās sfērās. Mūsu klientu vidū ir arī lielas kompānijas, kuru bizness vistiešākajā veidā saistīts ar dažādu kravu piegādes operativitati .Ir arī privātpersonas, kuras risina savas sadzīves vajadzības , kā piemēram pārbraukšanu , nelielu kravu piegādi un daudz ko citu. Ikdienu mēs nosūtam lielus kravu daudzumus uz dažādākajām Eiropas un NVS valstu vietām , piedāvājot klientiem elastīgus sadarbības noteikumus. Esam parliecinati ,ka vienu reizi saņemot mūsu pakalpojumus, Jūs kļūsiet par mūsu pastāvīgo klientu.

Kravas konsolidācija muitas noliktavā

Iekraušanas darbi (krāns, iekrāvējs)

Kravas pavaddokumentu noformēšana , muitas noformēšana , konsultācijas par dokumentu noformēšanu.